IAUT165N08S5N029ATMA2 Infineon
  • More about IAUT165N08S5N029ATMA2 Infineon
    IAUT165N08S5N029ATMA2 Infineon
    IAUT165N08S5N029ATMA2 is manufactured by Infineon and is categorized in the FET/MOSFET Transistors category. IAUT165N08S5N029ATMA2 is described as MOSFET N-CH 165A 80V 120V 8HSOF. Perfect Parts is a supplier of Transistors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> FET/MOSFET Transistors from all manufacturers
    ---> Transistors by sub category
  • More About  FET/MOSFET Transistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A