D970N08TXPSA1 Infineon
  • More about D970N08TXPSA1 Infineon
    D970N08TXPSA1 Infineon
    D970N08TXPSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. D970N08TXPSA1 is described as DIODE GEN PURP 800V 970A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"