D850N36TXPSA1 Infineon
  • More about D850N36TXPSA1 Infineon
    D850N36TXPSA1 Infineon
    D850N36TXPSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. D850N36TXPSA1 is described as DIODE GEN PURP 3.6KV 850A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"