D8320N04TVFXPSA1 Infineon
  • More about D8320N04TVFXPSA1 Infineon
    D8320N04TVFXPSA1 Infineon
    D8320N04TVFXPSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. D8320N04TVFXPSA1 is described as DIODE GEN PURP 400V 8320A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE