D8320N02TVFXPSA1 Infineon
  • More about D8320N02TVFXPSA1 Infineon
    D8320N02TVFXPSA1 Infineon
    D8320N02TVFXPSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. D8320N02TVFXPSA1 is described as DIODE GEN PURP 200V 8320A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM