D770N18TXPSA1 Infineon
  • More about D770N18TXPSA1 Infineon
    D770N18TXPSA1 Infineon
    D770N18TXPSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. D770N18TXPSA1 is described as DIODE GEN PURP 1.8KV 770A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM