D690S20TXPSA1 Infineon
  • More about D690S20TXPSA1 Infineon
    D690S20TXPSA1 Infineon
    D690S20TXPSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. D690S20TXPSA1 is described as DIODE GEN PURP 2KV 690A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS