D2450N06TXPSA1 Infineon
  • More about D2450N06TXPSA1 Infineon
    D2450N06TXPSA1 Infineon
    D2450N06TXPSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. D2450N06TXPSA1 is described as DIODE GEN PURP 600V 2450A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN