BGT24MTR11E6327XUMA1 Infineon
  • Part Number: BGT24MTR11E6327XUMA1
  • Manufacturer Name: Infineon
  • Description: IC MMIC 24GHZ TWIN IQ RX 32QFN
  • Category: RF Modules & Ics
  • Status:
  • More about BGT24MTR11E6327XUMA1 Infineon
    BGT24MTR11E6327XUMA1 Infineon
    BGT24MTR11E6327XUMA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the RF Modules & Ics category. BGT24MTR11E6327XUMA1 is described as IC MMIC 24GHZ TWIN IQ RX 32QFN. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> RF Modules & Ics from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Modules & Ics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB