BGS22WL10E6327XTSA1 Infineon
  • Part Number: BGS22WL10E6327XTSA1
  • Manufacturer Name: Infineon
  • Description: IC SWITCH RF DPDT TSLP10-1
  • Category: RF Switches
  • Status:
  • Available: 6,832
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BGS22WL10E6327XTSA1 Infineon
    BGS22WL10E6327XTSA1 Infineon
    ---> Other parts by Infineon
    ---> RF Switches from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V