BGS12S3N6E6327XTSA1 Infineon
  • Part Number: BGS12S3N6E6327XTSA1
  • Manufacturer Name: Infineon
  • Description: IC RF SWITCH CMOS 6TSNP
  • Category: RF Switches
  • Status:
  • More about BGS12S3N6E6327XTSA1 Infineon
    BGS12S3N6E6327XTSA1 Infineon
    ---> Other parts by Infineon
    ---> RF Switches from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE