BBY5102WH6327XTSA1 Infineon
  • More about BBY5102WH6327XTSA1 Infineon
    BBY5102WH6327XTSA1 Infineon
    BBY5102WH6327XTSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Variable Capacitance Diodes - Varicaps, Varactors category. BBY5102WH6327XTSA1 is described as DIODE TUNING 7V 20MA SCD80. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Variable Capacitance Diodes - Varicaps, Varactors from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Variable Capacitance Diodes - Varicaps, Varactors
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK