BAS7002WH6327XTSA1 Infineon
  • Available: 74,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BAS7002WH6327XTSA1 Infineon
    BAS7002WH6327XTSA1 Infineon
    BAS7002WH6327XTSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAS7002WH6327XTSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SCD80-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE