BAS7002LE6327XTMA1 Infineon
  • More about BAS7002LE6327XTMA1 Infineon
    BAS7002LE6327XTMA1 Infineon
    BAS7002LE6327XTMA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAS7002LE6327XTMA1 is described as DIODE SCHOTTKY 70V 70MA TSLP-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)