BAS4002LE6327XTMA1 Infineon
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BAS4002LE6327XTMA1 Infineon
    BAS4002LE6327XTMA1 Infineon
    BAS4002LE6327XTMA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAS4002LE6327XTMA1 is described as DIODE SCHOTTKY 40V 120MA TSLP-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A