BAS4002ARPPE6327HTSA1 Infineon
  • Available: 14,085
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BAS4002ARPPE6327HTSA1 Infineon
    BAS4002ARPPE6327HTSA1 Infineon
    BAS4002ARPPE6327HTSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. BAS4002ARPPE6327HTSA1 is described as DIODE BRIDGE 40V 200MA SOT 143. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT