BAS3005S02LRHE6327XTSA1 Infineon
  • Part Number: BAS3005S02LRHE6327XTSA1
  • Manufacturer Name: Infineon
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA TSLP-2
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about BAS3005S02LRHE6327XTSA1 Infineon
    BAS3005S02LRHE6327XTSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAS3005S02LRHE6327XTSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 30V 500MA TSLP-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK