BAS 3005B-02V E6327 Infineon
  • Part Number: BAS 3005B-02V E6327
  • Manufacturer Name: Infineon
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC79-2
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about BAS 3005B-02V E6327 Infineon
    BAS 3005B-02V E6327 Infineon
    BAS 3005B-02V E6327 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAS 3005B-02V E6327 is described as DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC79-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY