VUO70-12NO7 IXYS
  • More about VUO70-12NO7 IXYS
    VUO70-12NO7 IXYS
    VUO70-12NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO70-12NO7 is described as RECT BRIDGE 3PH 70A 1200V FO-T-A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM