VUO68-12NO7 IXYS
  • Available: 116
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VUO68-12NO7 IXYS
    VUO68-12NO7 IXYS
    VUO68-12NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO68-12NO7 is described as RECT BRIDGE 3PH 1200V ECO-PAC1. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM