VUO52-12NO1 IXYS
  • Available: 567
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VUO52-12NO1 IXYS
    VUO52-12NO1 IXYS
    VUO52-12NO1 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO52-12NO1 is described as RECT BRIDGE 3PH 54A 1200V V1-A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W