VUO25-12NO8 IXYS
  • Available: 342
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VUO25-12NO8 IXYS
    VUO25-12NO8 IXYS
    VUO25-12NO8 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO25-12NO8 is described as RECT BRIDGE 3PH 25A 1200V FO-B. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"