VUO192-16NO7 IXYS
  • Available: 21
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VUO192-16NO7 IXYS
    VUO192-16NO7 IXYS
    VUO192-16NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO192-16NO7 is described as DIODE BRIDGE 1600V 240A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2