VUO18-16DT8 IXYS
  • More about VUO18-16DT8 IXYS
    VUO18-16DT8 IXYS
    VUO18-16DT8 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO18-16DT8 is described as RECT BRIDGE 18A 1600V FO-B. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH