VUO162-16NO7 IXYS
  • Available: 91
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VUO162-16NO7 IXYS
    VUO162-16NO7 IXYS
    VUO162-16NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO162-16NO7 is described as DIODE BRIDGE 1600V 180A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH