VUO125-16NO7 IXYS
  • More about VUO125-16NO7 IXYS
    VUO125-16NO7 IXYS
    VUO125-16NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO125-16NO7 is described as RECT BRIDGE 3PH 1600V PWS-C. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM