VUO100-16NO7 IXYS
  • More about VUO100-16NO7 IXYS
    VUO100-16NO7 IXYS
    VUO100-16NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO100-16NO7 is described as RECT BRIDGE 100A 1600V FO-T-A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE