VUO100-14NO7 IXYS
  • More about VUO100-14NO7 IXYS
    VUO100-14NO7 IXYS
    VUO100-14NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VUO100-14NO7 is described as RECT BRIDGE 100A 1400V FO-T-A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE