VCD105-08IO7 IXYS
  • Part Number: VCD105-08IO7
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: MOD THYRISTOR 800V 105A ECO-PAC2
  • Category: SCR Modules
  • Status:
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"