VBO68-16NO7 IXYS
  • Available: 77
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBO68-16NO7 IXYS
    VBO68-16NO7 IXYS
    VBO68-16NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VBO68-16NO7 is described as DIODE BRIDGE 1600V 68A ECO-PAC1. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT