VBO65-08NO7 IXYS
  • More about VBO65-08NO7 IXYS
    VBO65-08NO7 IXYS
    VBO65-08NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VBO65-08NO7 is described as DIODE BRIDGE 800V 65A FO-T-A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS