VBO54-12NO7 IXYS
  • More about VBO54-12NO7 IXYS
    VBO54-12NO7 IXYS
    VBO54-12NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VBO54-12NO7 is described as DIODE BRIDGE 1200V 54A ECO-PAC1. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F