VBO52-14NO7 IXYS
  • More about VBO52-14NO7 IXYS
    VBO52-14NO7 IXYS
    VBO52-14NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VBO52-14NO7 is described as DIODE BRIDGE 52A 1400V PWS-D. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"