VBO52-12NO7 IXYS
  • More about VBO52-12NO7 IXYS
    VBO52-12NO7 IXYS
    VBO52-12NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VBO52-12NO7 is described as DIODE BRIDGE 52A 1200V PWS-D. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE