VBO45-14NO7 IXYS
  • More about VBO45-14NO7 IXYS
    VBO45-14NO7 IXYS
    VBO45-14NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VBO45-14NO7 is described as DIODE BRIDGE 45A 1400V FO-T-A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)