VBO45-08NO7 IXYS
  • More about VBO45-08NO7 IXYS
    VBO45-08NO7 IXYS
    VBO45-08NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VBO45-08NO7 is described as DIODE BRIDGE 45A 800V FO-T-A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC