VBO20-12NO2 IXYS
  • More about VBO20-12NO2 IXYS
    VBO20-12NO2 IXYS
    VBO20-12NO2 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VBO20-12NO2 is described as DIODE BRIDGE 31A 1200V STD FO-A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD