MDO1201-22N1 IXYS
  • Part Number: MDO1201-22N1
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE MODULE 2.2KV 1950A
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about MDO1201-22N1 IXYS
    MDO1201-22N1 IXYS
    MDO1201-22N1 is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. MDO1201-22N1 is described as DIODE MODULE 2.2KV 1950A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR