DSS60-0045B IXYS
  • Part Number: DSS60-0045B
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE SCHOTTKY 45V 60A TO247AD
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 218
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSS60-0045B IXYS
    DSS60-0045B IXYS
    DSS60-0045B is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSS60-0045B is described as DIODE SCHOTTKY 45V 60A TO247AD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"