DSS20-01AC IXYS
  • Part Number: DSS20-01AC
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE SCHOTTKY 100V 20A ISOPLUS
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DSS20-01AC IXYS
    DSS20-01AC IXYS
    DSS20-01AC is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSS20-01AC is described as DIODE SCHOTTKY 100V 20A ISOPLUS. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A