DSS2-60BB IXYS
  • Part Number: DSS2-60BB
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMB
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DSS2-60BB IXYS
    DSS2-60BB IXYS
    DSS2-60BB is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSS2-60BB is described as DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE