DSS16-01AS-TUB IXYS
  • Part Number: DSS16-01AS-TUB
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE SCHOTTKY 100V 16A TO263AB
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DSS16-01AS-TUB IXYS
    DSS16-01AS-TUB IXYS
    DSS16-01AS-TUB is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSS16-01AS-TUB is described as DIODE SCHOTTKY 100V 16A TO263AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK