DSI45-16A IXYS
  • Part Number: DSI45-16A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 1.6KV 45A TO247AD
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 1,486
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSI45-16A IXYS
    DSI45-16A IXYS
    DSI45-16A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSI45-16A is described as DIODE GEN PURP 1.6KV 45A TO247AD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT