DSI45-08A IXYS
  • Part Number: DSI45-08A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 800V 45A TO247AD
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 123
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSI45-08A IXYS
    DSI45-08A IXYS
    DSI45-08A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSI45-08A is described as DIODE GEN PURP 800V 45A TO247AD. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK