DSI35-12A IXYS
  • Part Number: DSI35-12A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE AVALANCHE 1.2KV 49A DO203
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSI35-12A IXYS
    DSI35-12A IXYS
    DSI35-12A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSI35-12A is described as DIODE AVALANCHE 1.2KV 49A DO203. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A