DSI30-16AS-TUBE IXYS
  • Part Number: DSI30-16AS-TUBE
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 1.6KV 30A TO263
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DSI30-16AS-TUBE IXYS
    DSI30-16AS-TUBE IXYS
    DSI30-16AS-TUBE is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSI30-16AS-TUBE is described as DIODE GEN PURP 1.6KV 30A TO263. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A