DSI30-12AC IXYS
  • Part Number: DSI30-12AC
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN 1.2KV 30A ISOPLUS220
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DSI30-12AC IXYS
    DSI30-12AC IXYS
    DSI30-12AC is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSI30-12AC is described as DIODE GEN 1.2KV 30A ISOPLUS220. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM