DSI30-08A IXYS
  • Part Number: DSI30-08A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 800V 30A TO220AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 386
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSI30-08A IXYS
    DSI30-08A IXYS
    DSI30-08A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSI30-08A is described as DIODE GEN PURP 800V 30A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IXYS
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH