DSEP60-04A IXYS
  • Part Number: DSEP60-04A
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN PURP 400V 60A TO247
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about DSEP60-04A IXYS
    DSEP60-04A IXYS
    DSEP60-04A is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEP60-04A is described as DIODE GEN PURP 400V 60A TO247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Littelfuse
  • Description
    SWITCH MASTER TR DUAL
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM