DSEP30-12CR IXYS
  • Part Number: DSEP30-12CR
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: DIODE GEN 1.2KV 30A ISOPLUS247
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 111
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSEP30-12CR IXYS
    DSEP30-12CR IXYS
    DSEP30-12CR is manufactured by IXYS and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSEP30-12CR is described as DIODE GEN 1.2KV 30A ISOPLUS247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"